Tu jesteś: Strona główna · Blog

Święta

Święta, Święta i po świętach. Cały ten świąteczny czas spędziliśmy w domu, ponieważ złapałam przeziębienie, którym zaraziłam mamusię. Okropnie się męczyłam z katarem, cały czas leciało mi z noska, nie umiałam spać ani jeść. Ale naszczęście mamusia wyleczyła mnie z tego podając mi różne lekarstwa i robiąc inhalacje. Jak jutro już  będzie lepiej to pójdę na dworek. Dziaiaj byli u nas ciocia i wujek, króremu zawsze daje w kość musi mnie gonić hihi i mnie rozśmieszać. To tyle na dziś pa.

Komentarze (0) 24.04.2011. 22:51

Karpacz

Byliśmy dzisiaj na badaniach w Karpaczu, dwie i pół godziny jazdy- koszmar. Ci co mnie znają to wiedzą, że bardzo nie lubię jeżdzić autem, więc postanowiłam rodzicom o tym przypomnieć i całą drogę wydzierałam się, płakałam i tupałam nóżkami. Po przyjeżdzie do Centrum Pulmonologii i Arelgologii, poszliśmy do mojej Pani doktor, która widząc mnie stwierdziła, że straszny ze mnie łobuz :). Pobrała różne próbki do badań i powiedziała, że na wyniki możemy poczekać w domku :). Więc tatuś zrobił  mi inhalacje, mamusia załatwiała z panią doktor sprawy papierkowe, spacerek po górach i wyruszylismy w drogę. Krótka pół godzinna drzemka iiiiiiiiiiiii wiecie co ??????? dałam rodzicom taki koncert, że po godzinie musieli gdzieś stanąć. A tam się wybiegałam, najadłam, napoiłam i pojechaliśmy dalej. Hahaha rodzice to mnie naprawdę mieli dosyć, szkoda że nie widzieliscie ich min jak już dojechaliśmy do domku. Po przyjściu mamusia mnie oklepała, podała lekarstwa, dostałam przyszne jedzonko, potem kompiel a teraz idę spać dobranoc i do usłyszenia.

Komentarze (0) 18.04.2011. 22:51

Witam na blogu

Witam na moim blogu. Postanowiłyśmy z moją mamusią , że będziemy Was informować o moim stanie zdrowia. Jak wiecie mam już skończone 21 miesięcy i odkąd miałam zapalenie płuc i leżałam w szpitalu, zaczęły się problemy z moim zdrowiem. Bardzo musimy na mnie uważać,  ponieważ często łapie jakieś infekcje i przeziebienia. Na chwile obecną dobrze się czuję ,tylko doskwiera mi bolesne ząbkowanie i tu muszę się pochwalić mam już 16 perełek jak to mamusia mówi. W poniedziałek jedziemy na badania do Karpacza więc proszę trzymajcie za mnie kciuki, oby wszystkie wyniki badań wyszły w porządku . Damy znać jak przyjedziemy, a na razie to tyle do usłyszenia :)

Komentarze (0) 14.04.2011. 22:50

Audycja Radiowa - Mukowiscydoza


Radio_opole_2011.03.01_cz1
http://www.pomocdlaemilki.webds.pl/images/stories/audio/radiocz1.wma

Radio_opole_2011.03.01_cz2
http://www.pomocdlaemilki.webds.pl/images/stories/audio/radiocz2.wma

 

Komentarze (0) 19.03.2011. 22:47